Обробка саду та рослин

Для того, щоб отримувати стабільний урожай і насолоджуватися свіжою зеленню здорових рослин, насадженням необхідно забезпечити тщальний ухід, а також уделяти увагу заботі про їхнє здоров'я. Для цього використовуються підкормки та обробки різними препаратами для захисту від шкідників.

Трішки про обробку рослин

Найважливіший час обробки, який не варто пропускати – весна. У цей період рослини виходять із сплячки. Вони оживають і перебувають у найбільш уразливому стані, потребуючи захисту від шкідників, а також підгодівлі для зростання та розвитку.

Перше підживлення здійснюється за допомогою комплексних добрив. Цю процедуру проводять під час танення снігу, коли температура надворі перевищує +50С. Правильне поєднання азоту, фосфору та калію сприяє нормальному розвитку зеленої маси, зростанню кореневої системи, а також формуванню квітів та плодів. При виборі кількості добрив необхідно дотримуватися вказаних на упаковках рекомендацій, підбираючи індивідуальні параметри, виходячи з сорту та типу дерева (чагарника).

Якщо обприскування рослин не вдалося провести до періоду танення снігу, слід дочекатися підсихання ґрунту. У цьому випадку садівник встигне позбутися шкідників до виходу із зимівлі.

Робочий процес

  • 1. Консультація
  • 2. Планування
  • 3. Виконання робіт

Талий сніг інтенсивно відбиває сонячне світло. Це може призвести до опіків рослин, а також надмірного навантаження на гілки. При сприятливому прогнозі погоди та відсутності похолодання сніг можна прибрати. Хвойні дерева необхідно укрити від надмірного сонця та контролювати їх вологість до стабілізації температури та танення снігів.

Після того, як проведено обприскування рослин або перед даною процедурою, слід видалити муміфіковані плоди, старі нирки, а також сухі гілки, що розтріскалися. Вони стануть джерелом захворювань, здатних вразити дерева та чагарники. Слід проводити літнє обприскування рослин, оскільки ця процедура має велике значення.

Послуги обслуговування саду ранньою весною

Рання весна – один із найбільш значних періодів для догляду за садом. Коректне та своєчасне проведення робіт гарантує чудовий урожай, а також забезпечить нормальне зростання хвойних та декоративних чагарників.

Для того, щоб позбутися більшості шкідників і комах, що зимують, у цей період проводять обов’язкове обприскування рослин. До найбільш значних заходів належить формування крони і санітарна обрізка.

До обприскування готуються, коли надворі лежить сніг. Слід очистити кору та підготувати стволи до обробки. Планове обприскування рослин та дерев проводиться за допомогою розчину мідного купоросу. Перед процедурою рослину обробляють з усіх боків та за висотою. Це допоможе знищити максимальну кількість шкідників. В якості альтернативи обприскування використовують концентрований розчин сечовини. Він нейтралізує чутливих до азоту комах і частково потрапить у ґрунт як підживлення для дерев та рослин. Це заощадить час і не зашкодить насадженням.

Основні правила при самостійній обробці саду чи рослин:

Часті запитання

Личинки хруща – справжнє лихо для будь-якого садівника. Протягом двох років личинки хруща повільно, але правильно підточують рослини, поїдаючи коріння. Основна ознака «роботи» хруща – в'янення рослини з огляду на регулярний помірний полив. Для боротьби з личинками хруща 1-го та 2-го покоління ефективний інсектицид кишково-контактної дії. Розчин інсектициду (дозування згідно з рекомендацією виробника) слід вносити в ґрунт при поливі рослини. Бажано зробити поглиблення у ґрунті для прямого доступу препарату до коріння рослини. Таку обробку можна проводити 2-3 рази на сезон за наявності хруща та один раз на сезон з метою профілактики.
Кучерявість листя персика – захворювання грибкової природи. Найбільш ефективним способом усунення причин є обробка персика розчином мідного купоросу до початку вегетації рослини. Якщо таку обробку Ви пропустили і зіткнулися, безпосередньо, з проблемою кучерявості, слід вибрати комбінований метод лікування, використовуючи фунгіцид, що містить мідь, та біологічні препарати, що містять суперечки та міцелій грибів, для яких збудник кучерявості листя персика буде живильним середовищем. Уражені дерева обробляються один раз на 10 днів 2 рази на місяць. Спільно дані препарати не вносяться, оскільки фунгіцид знищить корисні суперечки та міцелій грибів разом із шкідливими. Інтервал роздільної обробки – 30 днів.

Немає товарів у кошику.

x

ОТРИМАТИ ПРОПОЗИЦІЮ

    Погодьтеся з нашими умовами.