Рулонний газон

Все частіше власники заміського житла перетворюють свою ділянку на територію вільної експлуатації, і озеленення цієї території – неодмінний атрибут. Рулонний газон, це ідеальне рішення зробити озеленення своєї ділянки!

Про Рулонний Газон

Іде в минуле звичка засівати кожен клаптик землі морквою і кропом, приходять ідеї “зеленого килима”, на якому можна розмістити і дитячий майданчик, і басейн, і альтанку із зоною барбекю, і навіть просто босоніж по ньому побігати.

Робочий процес

Всього через 1-7 днів Ви вже насолоджуєтеся ідеальним газоном на запланованому місці – Вам не потрібно чекати, поки трава виросте і зміцніє. Для порівняння – влаштування посівного газону вимагатиме від 4 до 12 місяців.

  • 1.Консультація
  • 2.Заміри, дизайн
  • 3.Виконання робіт

Можна не турбуватися про те, яким буде результат вашого трав’яного покриття – Ви бачите його вже в момент укладання. А оцінити якість посівного газону можна загалом через півроку.

Переваги Руллоного Газону

Газон – це не просто поле, засіяне травою. Це щільний однорідний трав’яний покрив без бур’янів. Готовий газон має ефект охолодження: у спекотний літній день температура трав’яного покриття на 5 – 8 ° С нижче температури відкритого грунту і на цілих 17 ° С нижче температури бетонного покриття або асфальту.

Свіжу, яскраву, м’яку траву на Вашому газоні можна отримати двома способами – засіяти або укласти рулонний газон, причому другий спосіб явно кращий щодо якості, швидкості виконання робіт та мінімізації Ваших витрат. Оптимальним варіантом буде саме рулонний газон, ціна за м2 на який навіть з урахуванням посадки дуже вигідна.

 

Вирощений в ідеальних умовах розсадника рулонний газон протягом кількох років практично не схильний до впливу бур’янів, шкідників та хвороб. Все, що потрібно – це своєчасно підстригати та підгодовувати його.

Що люди часто запитують?

Товщина дерна (родючий шар з корінням трави) становить 2,5 см.
Очистіть ґрунт: видаліть каміння, бур'яни та інші забруднення.

Якщо ґрунт є маложивильним для газону, варто виконати процедуру збагачення, що складається з поширення родючого шару ґрунту 10-15 сантиметрів, змішаного з піском 0 мм - 3 мм. Крім того, варто підгодувати субстрат з'єднанням для посіву в кількості приблизно 2-4 кг на кожні 100 м2 (добрива слід змішувати з грунтом).
Так, ми маємо свій власний транспорт, і ми співпрацюємо з трьома транспортними компаніями. Доставляємо рулонні газони до будь-якої точки України.

Немає товарів у кошику.

x

ОТРИМАТИ ПРОПОЗИЦІЮ

    Погодьтеся з нашими умовами.