Автоматичний полив

Артеміда – вже понад 10 років працює на ринку садових послуг, продажу та вирощування рослин. Установку автоматичного поливу ми надаємо по всій Київській області та гарантуємо якісне американське обладнання.

Коротко про автополив

Багато хто мріє мати доглянуту ділянку, підтримувати рослини в ідеальному стані. Можна створювати напрочуд гарний дизайн ландшафту, перетворюючи зони саду на справжні витвори мистецтва. Але тут досить гостро постає питання поливу всіх численних насаджень.

Як же бути? Існує оптимальне готове рішення купити системи автополиву. У нашій компанії робота виконується під ключ, а системи поставляються від перевіреного виробника із США. Демократичні ціни, асортимент моделей, гідний сервіс – все робить співпрацю максимально вигідною.

Робочий процес

  • 1.Консультація
  • 2.Технічний проект
  • 3.Виконання робіт

Автополив – універсальна система зрошення, призначена для запрограмованого догляду за газоном, клумбами або присадибною ділянкою без прямої участі людини. Наша компанія пропонує вам індивідуальний підхід до розробки систем автополиву будь-якої складності та вартості.

Переваги автополиву:

Система автоматичного поливу насправді має величезну кількість переваг. Ми перечисломо основні.

Часті запитання

Так, доведеться, але ми не створюємо хаосу на ділянці клієнта. Розташування всіх траншей диктується технічним проектом і ретельно прораховується. Тож поспішаємо Вас заспокоїти: ваші улюблені рослини, дерева та квітники не постраждають! Тим більше, що зазвичай монтаж системи поливу роблять перед посадкою рослин.
У середньому 7-15 днів. З них кілька днів займе підготовка проекту, а решта днів – роботи з встановлення самої системи на ділянці. Слід зазначити, що
чим більша площа ділянки, тим тривалішими будуть роботи.
Ми радимо проводити діагностику системи восени (перед консервацією) та навесні (до початку робочого періоду). Є замовники, які проводять діагностику ще в середині літнього поливального сезону.

Немає товарів у кошику.

x

ОТРИМАТИ ПРОПОЗИЦІЮ

    Погодьтеся з нашими умовами.