Боротьба з кротами

Знищення кротів на дачній території є досить складним процесом, до якого необхідно підійти з усією відповідальністю. Багато дачників вважають, що зможуть впоратися з подібним завданням самотужки, проте на практиці позбавитися цих тварин дуже складно. Це не тільки вимагає наявності спеціальних знань та навичок, але й може затягтися на тривалий час.

Трішки передісторії

Якщо ваша ділянка стала схожою на поле бою через безліч горбків вивернутої землі, будьте певні, у вас з’явилися нові сусіди – кроти. Попри помилкову думку, ці досить милі на вигляд звірятка не претендують на ваш урожай. Вони не поїдають коренеплодів, полюючи за дощовими хробаками та комахами, у тому числі шкідливими. То чому таке сусідство може бути небезпечним для дачника?

Справа в тому, що кроти проривають під поверхнею ґрунту безліч ходів, значна частина з яких розташована дуже близько до поверхні. Звичайно, в процесі копання пошкоджуються коріння рослин, а іноді і бульби, урожай псується. Тонкий шар ґрунту, що залишається над тунелем, легко провалюється під ногою, що нерідко призводить до травм. На декоративних ділянках та газонах пагорби винесеної на поверхню землі псують зовнішній вигляд.

Наші методи

У нас є декілька видів боротьби з кротами і як показує багаторічний досвід – це успішні методи. Якщо на вашій ділянці ви вийвили цих чималеньких шкідників – телефонуйте нам і ми вам допоможемо!

  • 1.Консультація
  • 2.Вибір методу
  • 3.Виконання

Do you want to plant a vegetable garden? An herb garden? A flower garden? If you choose vegetables and/or herbs for their contributions to your dinner table, identify which ones your family will eat or is willing to try. If you want flowers for their flair, color, and fragrance, decide whether you want annuals that bloom most of the summer but need to be replanted each spring or perennials that have a shorter bloom time but return year after year.

Нюанси боротьби з кротами на ділянці

Не варто вважати, що кріт на ділянці – абсолютне зло, і розпочинати боротьбу, як тільки виявлено першу кротовину.

Якщо кріт прийшов рано навесні, не варто відразу ополчатися проти нього. Дайте йому трошки поживитися, а заразом позбавити вашу ділянку від личинок шкідливих комах і насіння бур’янів.
Багато садівників вважають, що відлякувати крота потрібно тільки в період дозрівання врожаю, коли він може зашкодити коріння пасльонових або коренеплодів. В решту часу присутність господаря тунелів стане гарантією того, що в них не оселяться інші шкідники.
Пам’ятайте, що деякі види кротів занесені до Червоної книги, їх винищення заборонено законом. Тому намагайтеся боротися з непроханими гостями більш гуманними методами.

Звички кротів

Немає товарів у кошику.

x

ОТРИМАТИ ПРОПОЗИЦІЮ

    Погодьтеся з нашими умовами.