Обрізка Дерев

Ми професійно виконуємо обрізання та формування плодових, ягідних, декоративних дерев та чагарників. Проводимо омолоджуючу обрізку старих, у тому числі ні разу не обрізаних, запущених, сильно-рослих дерев, а також обрізку і формування молодих, нещодавно посаджених дерев.

Трохи про обрізання дерев

Неправильне і несвоєчасне обрізання дерев, що послаблює ріст і плодоношення, іноді призводить до загибелі рослин. Обрізка плодових та ягідних культур, один із головних прийомів у садівництві, який забезпечує розмір фруктів та врожайність.

Багаторічна практика наших фахівців дозволяє добитися основної мети обрізки – регулювання росту та плодоношення, зі збереженням здоров’я та довголіття.

Обрізка дерев в Києві та області

GC Artemida пропонує послуги з обрізки дерев по всій Київській області. Наші експерти чудово знають свою справу.

  • 1.Консультація
  • 2.Планування та розрахунок
  • 3.Виконання

Існує декілька основних видів обрізки

Часті запитання

Залежно від завдання рослини обрізаються і пізньої осені (після закінчення руху соку), і ранньою весною (до початку руху соку). Восени проводиться санітарне обрізування, коли вирізаються сухі, хворі та пошкоджені гілки. Проведення формуючої обрізки восени не рекомендується, оскільки при сильних морозах можливі морозобоїни, розтріскування місць зрізів, додаткові ушкодження. Така обрізка лише послабить рослину. З настанням весни, при плюсовій температурі та відсутності опадів, до початку руху соку рослин проводимо всі види обрізок. Це безпечний період обрізки, повернення сильних морозів малоймовірне, рослини мають достатньо часу і сил для загоєння.
Слід пам'ятати два основні правила, з яких починається мистецтво обрізання:

Укорочування гілки - зрізаємо гілку над потрібною ниркою, спрямованої назовні крони. Висота зрізу 2-4 мм над брунькою.
Видалення гілки - при вирізці гілки повністю, зріз робимо біля місця її відходження від більшої гілки, по кільцевому напливу, що є у її основи, такий зріз називається - на кільце. Або ж зрізаємо гілку на роздоріжжі.
Кучерявість листя персика – захворювання грибкової природи. Найбільш ефективним способом усунення причин є обробка персика розчином мідного купоросу до початку вегетації рослини. Якщо таку обробку Ви пропустили і зіткнулися, безпосередньо, з проблемою кучерявості, слід вибрати комбінований метод лікування, використовуючи фунгіцид, що містить мідь, та біологічні препарати, що містять суперечки та міцелій грибів, для яких збудник кучерявості листя персика буде живильним середовищем. Уражені дерева обробляються один раз на 10 днів 2 рази на місяць. Спільно дані препарати не вносяться, оскільки фунгіцид знищить корисні суперечки та міцелій грибів разом із шкідливими. Інтервал роздільної обробки – 30 днів.

Немає товарів у кошику.

x

ОТРИМАТИ ПРОПОЗИЦІЮ

    Погодьтеся з нашими умовами.