Послуги

Ми надаємо садові послуги вже більше 10 років за цей час ми досягли чималих успіхів в цій сфері. Оберіть саме ту послугу, яка вас цікавить...

Комплексний догляд за ділянкою

Надаємо вашій увазі послугу комплексного догляду за вашою ділянкою. Це по-справжньому дуже зручно, все, що вам потрібно зробити, це доручити нам піклуватися про ваші рослини і в цілому про вашу ділянку.

Боротьба з кротами

Знищення кротів на дачній території є досить складним процесом, до якого необхідно підійти з усією відповідальністю. Багато дачників вважають, що зможуть впоратися з подібним завданням самотужки, проте на практиці позбавитися цих тварин дуже складно. Це не тільки вимагає наявності спеціальних…

Автоматичний полив

Артеміда – вже понад 10 років працює на ринку садових послуг, продажу та вирощування рослин. Установку автоматичного поливу ми надаємо по всій Київській області та гарантуємо якісне американське обладнання.

Рулонний газон

Все частіше власники заміського житла перетворюють свою ділянку на територію вільної експлуатації, і озеленення цієї території – неодмінний атрибут. Рулонний газон, це ідеальне рішення зробити озеленення своєї ділянки!

Обрізка Дерев

Ми професійно виконуємо обрізання та формування плодових, ягідних, декоративних дерев та чагарників. Проводимо омолоджуючу обрізку старих, у тому числі ні разу не обрізаних, запущених, сильно-рослих дерев, а також обрізку і формування молодих, нещодавно посаджених дерев.

Обробка саду та рослин

Для того, щоб отримувати стабільний урожай і насолоджуватися свіжою зеленню здорових рослин, насадженням необхідно забезпечити тщальний ухід, а також уделяти увагу заботі про їхнє здоров'я. Для цього використовуються підкормки та обробки різними препаратами для захисту від шкідників.

Аерація газону

Для повноцінного зростання та розвитку газону, як і всім рослинам, потрібні кисень, вода та поживні речовини. Щоб вони безперешкодно проходили до коріння, у ґрунті мають бути пори.

Посадка рослин

В ідеалі рослини повинні висаджуватися відповідно до асортиментної відомості за заздалегідь розміченими місцями (проект, креслення та дендроплану). Це дозволить Вам уникнути багатьох помилок при доборі асортименту та розміщення рослин на ділянці.

Немає товарів у кошику.

x

ОТРИМАТИ ПРОПОЗИЦІЮ

    Погодьтеся з нашими умовами.